עבור אל תוכן

EA בדרך לעתיד דיגיטלי


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 barak87

barak87
  •  חסומים
  • 94 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
העתיד של המשחקים בדיגיטל? חברת המשחקים EA יצאה  בהתבטאות יוצאת דופן, בה היא הודיעה בצורה מפורשת שהתוכניות שלה לעתיד  כוללות מעבר למכירת משחקים דיגיטליים בלבד. זה אומר שלא רחוק היום בו EA  יפסיקו להוציא גרסאות פיזיות של משחקים - ויעברו להפצה באמצעות חנויות כמו  Origin, PlayStation Store ו-Xbox Live Arcade בלבד. מדובר בחברת המשחקים הגדולה הראשונה שאומרת דבר כזה בצורה מפורשת. עד  היום חברות משחקים נהגו להחמיא למודל ההפצה הדיגיטלית, אך באותה נשימה דאגו  לא לעצבן את בעלי חנויות המשחקים, שוודאי מפחדים מהיום בו כבר לא יהיו להם  משחקים-בקופסאות למכור. כעת, נראה שב-EA משנים את חוקי המשחק. בעוד החברה  לא אמרה מתי בדיוק היא מתכוונת לעבור למציאות דיגיטלית-בלבד, היא כן ציינה  שהיום שזה יקרה מתקרב.

הדברים נאמרו על ידי פראנק גיבאו, נשיא החברה לענייני מותגים, שהתראיין ל-GameIndustry.  "זה בעתיד הקרוב. זה מתקרב. אנחנו רואים את זה בצורה ברורה, ואנחנו מאוד  נרגשים מזה. קמעונאות היא ערוץ נהדר בשבילנו. יש לנו יחסים נהדרים עם  השותפים שלנו שם. אבל באותו זמן, מערכת היחסים החשובה ביותר שלנו היא עם  הגיימר, ואם הגיימר רוצה להשיג את המשחקים שלו דרך הורדות דיגיטליות וזו  הדרך הטובה ביותר בשבילו להשיג אותם - זה מה שאנחנו נעשה", הוא אמר.

תמונה שפורסמה
ה-Mass Effect הבא יהיה דיגיטלי בלבד?

גיבאו לא מתמם, ומסביר שגם בשביל EA עצמה המעבר לדיגטלי משתלם מאוד. "יש  לכך גם הרבה השפעות על העסקים שלנו. זה מאפשר לנו להרוויח יותר על כך  משחק. זה מאפשר לנו לעשות דברים מעניינים בכל הקשור לשירות שאנחנו נותנים.  אנחנו יכולים להיות הרבה יותר אישיים עם הדברים שאנחנו עושים...", הוא אמר.

קשה להאמין שהמעבר לדיגיטלי-בלבד יתרחש בשנים הקרובות (מה שאומר  שבינתיים עוד אין סיבה לשדרג את ההארד-דיסק ואת החיבור המהיר לאינטרנט),  אבל ב-EA בהחלט כבר מוכנים בשבילו: "בשבילנו, החלק שגדל הכי מהר בעסקים  שלנו הוא ללא ספק הדיגיטלי... בנקודה מסויימת בעתיד, אנחנו הולכים להיות  חברה דיגיטלית ב-100 אחוזים. לשם זה הולך. זה בלתי נמנע", הוא סיכם את  דבריו."

קרטיד VGAMES0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים