עבור אל תוכן

המלצה חמה|פרויקט X

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Noam22

Noam22
  •  חברים רשומים
  • 76 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל

תמונה שפורסמה

טריילר

סט תמונות

תמונה שפורסמה

תקציר הסרט

פרויקט X" הוא קומדיית נעורים, העוסקת בשלושה בוגרי תיכון מארגנים מסיבת יום הולדת. ככל שמתקדם הלילה, והשמועה אודות המסיבה פורשת כנפיים, הדברים יוצאים מכלל שליטה. התפריט, כרגיל, כולל הרבה בירות, סקס ומבוגרים כעוסים. המיוחד ב"פרויקט X" הוא דרך העשייה שלו: האירועים הנחשפים בפנינו מוצגים כאילו צולמו בזמן אמת בידי מצלמות וידאו. כלומר, "פרויקט X" הוא תשובת קומדיית הנעורים לסרטי אימה מסוגם של "פעילות על-טבעית", "כרוניקה בזמן אמת" ו"השטן שבפנים". "פרויקט X", אם כך, יכול להירשם בדפי ההיסטוריה, שכן זאת הפעם הראשונה שמשתמשים בטכניקת הצילום הזו לצורך ז'אנר קומדיות הנעורים, שמעולם לא נראה אמיתי כל כך.

גירסא מומלצת

Project.X.2012.EXTENDED.720p.BluRay.X264-AMIABLE

(לא בדקתי את כולם, זה מה שהורדתי ועבד לי מצוין)

דעה אישית

סרט מטורף לגמרי, איך שהבנתי זה מבוסס על סיפור אמיתי, הקטע שהם עשו את זה מצולם ב- Live ע"י שחקן מהסרט היה רעיון מצוין.

מכירים את סרטי הקולג' עם כל הבחורות והמסיבות, אז זה האימא של סרטי הקולג', איזו מסיבה מטורפת הם עשו וגם איזו כוסיות היו בסרט!!

בקיצור, עוד סיבה לקנא באמריקאים.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
תודה רבה על ההמלצה. אני יראה אותו מתישהו עם החברה. שמעתי שהוא מצחיק אבל הוא לא מחדש שום דבר.

DarkPassenger

DarkPassenger

משתמש חסום

•  חסומים
  • 1217 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
18
רגיל
סרט ענק, ראיתי אותו עם ביום הולדת של חבר שלי על פלזמה של 60 אינצ', הוא ביקש שאני יביא סרט אז הבאתי לו את זה.
גם אני ממליץ על הסרט.

Noam22

Noam22
  •  חברים רשומים
  • 76 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל

צפה בהודעהKD_35, ב-06.07.2012 - 14:33 PM, אמר:

תודה רבה על ההמלצה. אני יראה אותו מתישהו עם החברה. שמעתי שהוא מצחיק אבל הוא לא מחדש שום דבר.

האמת שיותר מומלץ לצפות עם החבר'ה מאשר החברה. ולא הוא לא מחדש שום דבר, אבל סרט נורא מצחיק!

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
תודה על הסיקור.
ראיתי תסרט עם כתוביות באנגלית. סרט סבבה

Apotaker

Apotaker
  •  חברים בכירים
  • 183 הודעות
    • מונה תודות: 113 תודות
73
טוב מאוד
ראיתי אותו כי אני אוהב סרטים עם שיטת צילום כזו, והוא נחמד כזה לא משהו מיוחד.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים