עבור אל תוכן

בקשה ל- FTN

• הנושא נעול הנושא נעול
19 תגובות לנושא זה

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
אני יודע ש- FTN הוא טראקר שלא קל לקבל אליו הזמנה  כי אין בו הרבה משתמשים שיש להם הזמנות, אבל החלטתי בכל זאת לנסות כי ב- ZSC הכל אפשרי  :)
אני יודע שהוא טראקר בלי רטיו מעולה! שיש בו חבילות טובות, מעל ל- 30,000 טורנטים, מהירויות גבוהות, retention גבוה, פרהטיים גבוה, וקצת יותר מ- 5,000 יוזרים .
למה בעצם אני צריך אותו ?!  נכון יש לי טראקרים טובים, אבל הטראקר הזה חשוב לי בגדול בגלל ה- retention הארוך של הטורנטים והחבילות .
הוכחות:
תמונה שפורסמה תמונה שפורסמה תמונה שפורסמה

אם צריך פרופילים או כל דבר אחר אני אשמח לתת בפרטי .

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7265 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
אני ממליץ על הבחור אדם אמין ואחד שתרם רבות באתר שלנו וגם שומר על המישתמשים שלו תמונה שפורסמה

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
אני יודע שמקבלים הזמנה רק עלידי תרומה :)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
אל תבזבז עליו את הזמן שלך עליו, סמוך עלי.
לדעתי הוא כבר לא כזה שווה כמו שהיה פעם, אז נכון הוא עדיין נדיר.. אבל לא יודע למה.
משתפים בקושי יש שם לכל טורנט, אמנם נכון רוב המשתפים הם שרתים מהירים, אבל עדיין...
זה אומר שתכלס טורנטים נשארים חיים לפחות זמן. (כאילו אולי משתף אחד או שניים מאוד ישנים שלך תדע איזה מהירויות תקבל ממנו)
אם אתה באמת רוצה טראקר איכותי, אפילו אגיד הכי טוב שיש... זה SceneAccess ללא כל צל של ספק...
שמה יש מלא משתפים, משתפים מהירים, ארכיון חבילות עצום ששם חבילות טובות כן נשמרות לאורך זמן רב..
שלא לדבר על FileList לדוגמא ששמה חבילות נשמרות לאורך שנים בכיף..

קיצור קח טיפ: שכח מ FTN. אין לך מה לחפש שם.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
62
טוב
תודה על התגובות :)
תרומה של 10 יורו = הזמנה אחת
חקרתי לא מעט על FTN לפני שפתחתי בקשה, וקראתי בפורומים ברשת תגובות עדכניות מ.. ה- 3 חודשים אחרונים ,
אמנם הטראקר נדיר, אבל הוא לא overrated בכלל , הוא מעולה כמו שאומרים, יש בו הרבה חבילות לא יודע אם יותר מ- SCC אבל יש בו לא מעט חבילות שזה + גדול מבחינתי.
ככל שעובר הזמן הטראקר הזה עולה ברמה מבחינת המבחר של הטורנטים שגדל משמעותית, בנוסף הממשק שלו פשוט ונוח ויש כאלה שמעדיפים אותו על SCC אז כן, אני רוצה הזמנה אליו .

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-26.06.2012 - 18:44 PM, אמר:

חקרתי לא מעט על FTN לפני שפתחתי בקשה, וקראתי בפורומים ברשת תגובות עדכניות מ.. ה- 3 חודשים אחרונים ,
אמנם הטראקר נדיר, אבל הוא לא overrated בכלל , הוא מעולה כמו שאומרים, יש בו הרבה חבילות לא יודע אם יותר מ- SCC אבל יש בו לא מעט חבילות שזה + גדול מבחינתי.
ככל שעובר הזמן הטראקר הזה עולה ברמה מבחינת המבחר של הטורנטים שגדל משמעותית, בנוסף הממשק שלו פשוט ונוח ויש כאלה שמעדיפים אותו על SCC אז כן, אני רוצה הזמנה אליו .

טוב, אני מאחל לך בהצלחה עם זה :)
אני אישית לא מבין מה אנשים מחפשים שם.

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-26.06.2012 - 18:44 PM, אמר:

99 אחוז מהאנשים  שחברים בFTN בואומרים שהאתר יותר רדום מבית קברות, שהטורנטים לא שורדים כל כך הרבה זמן, שהחבילות נופלות מאלה של SCC, שהקהילה מתה ובכלל שהוא סתם טראקר שלא שווה רבע מהנדירות שלו.
אם אפשר לשאול איפה מצאתה כמו גדולה של אנשים שטוענת את מה שאתה אומר?

נערך על-ידי KD_35, 26.06.2012 - 20:27 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהKD_35, ב-26.06.2012 - 20:08 PM, אמר:

99 אחוז מהאנשים  שחברים בואומרים שהאתר יותר רדום מבית קברות, שהטורנטים לא שורדים כל כך הרבה זמן, שהחבילות נופלות מאלה של SCC, שהקהילה מתה ובכלל שהוא סתם טראקר שלא שווה רבע מהנדירות שלו.
אם אפשר לשאול איפה מצאתה כמו גדולה של אנשים שטוענת את מה שאתה אומר?

מסכים לחלוטין עם הנאמר.
מה שהולך שמה זה באמת שממה. אפילו יש ירידה גדולה בכמות הטורנטים שמעלים שמה עד כמה ששמתי לב (והפסקתי לשים לב כבר לאתר הזה).

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
אני גם שמעתי רק דברים רעים על FTN.
הדבר היחיד שנשאר בו אגדי זה הנדירות שלו.

צריך להבין עולם הטורנטים הוא כמו השוק החופשי - ההיצע והביקוש קובעים את הנדירות/המחיר של הטרקר ובגלל שההיצע (ההזמנות) קטן מאוד, הנדירות/המחיר שלו עולה.
לפעמים יש קשר בין איכות ובין נדירות, אבל לא תמיד.
במקרה של FTN הקשר הזה  מקרי בהחלט.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
62
טוב
קראתי סקירה חדשה יחסית על FTN בפורום TI בחו'ל , והיו שם הרבה תגובות על כמה הטראקר טוב ..  
כאן אתם אומרים ההפך והרוב משמועות אז אני אשמח לדעת למי כאן יש חשבון פעיל שם שאני אוכל להסתמך על חוות דעת עכשווית .

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
אני אומר לך בוודאות בתור אחד שניסה את האתר לאיזה כמה ימים ( רציתי לעשות אליו סיקור) הוא פשוט חוץ מהנדירות שלו לא שווה כלום , אפילו טראקר מסוג ז' יותר פעיל ממנו חחח !!
תאמין לי לכל המנהלים שהגיבו לך היה או יש להם FTN וזה ביזבוז זמן !!

נ.ב - לכל מה שקראתה בחול זה שטויות אחינו כי שם המשתשמים פשוט מכורים מראש ( כמו הרבה מוצרים שמנסים למכור לך והם זבל ) .

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהDDD, ב-26.06.2012 - 21:44 PM, אמר:

נ.ב - לכל מה שקראתה בחול זה שטויות אחינו כי שם המשתשמים פשוט מכורים מראש ( כמו הרבה מוצרים שמנסים למכור לך והם זבל ) .
או שהם פשוט מסתנוורים מהנדירות

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
62
טוב
ואני חשבתי בהתחלה שהוא טראקר טוב,  אז חשבתי.. תמונה שפורסמהאם חוץ מהנדירות שלו אין לו ערך מוסף על טראקרים אחרים טובים אז אתם כנראה צודקים וחבל לבזבז עליו ת'זמן .
תודה לכולם על העזרה תמונה שפורסמה

Forrest Bondurant

Forrest Bondurant
  •  חברים בכירים
  • 338 הודעות
    • מונה תודות: 31 תודות
18
רגיל
אני אתן לך חוות דעת שלי בתור אחד שיש לו משתמש שם:
הצד החיובי -  החבילות שם מעולות ולדעתי קצת יותר טובות מSCC, אפילו אם יש לך מעלה 1 לטורנט כלשהו המהירות בשמיים.
הצד השלילי -  מה שפעם הוא היה בTOP בזמני pretimes, כיום ממש לא - יש ירידה חדה מאוד(SCC לא רואה אותו ממטר כיום), חלק מטורנטים מתים מהר.

לדעתי מה שמחזיק אותו כטראקר כזה, אלה הPACKS שלו.
עדיף לך להשיג SCC, עזוב את המאמצים.

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
62
טוב
יש לי כבר SCC ואני מרוצה ממנו, אבל חשבתי להשיג את FTN בגלל החבילות וקראתי תגובות של אנשים שאמרו אותו הדבר כמוך שהחבילות ב- FTN יותר טובות.
אם תהיה מתישהו חלוקה אליו אני כן ארצה להתמודד על ההזמנה, אבל החבר'ה כאן צודקים , לא צריך לעשות מאמצים מיוחדים בשביל זה.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהIMAGINE, ב-26.06.2012 - 23:39 PM, אמר:

ואני חשבתי בהתחלה שהוא טראקר טוב,  אז חשבתי.. תמונה שפורסמהאם חוץ מהנדירות שלו אין לו ערך מוסף על טראקרים אחרים טובים אז אתם כנראה צודקים וחבל לבזבז עליו ת'זמן .
תודה לכולם על העזרה תמונה שפורסמה

במיוחד בשבילך ולאנשים שמתעניינים הינה רשימה מאוד מפורטת ומגוונת של הטראקרים הטובים בעולם :
http://www.zsc.co.il...ם-הטובים-בעולם/

מי שלא נמצא ברשימה הזאת , זה פשוט אומר שזה טראקר בינוני ומטה ( במקרה FTN זה מטה מטה )

אוראל אני לא חושב שב FTN החבילות באמת יותר טובות מאשר ב SCC

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל
דניס מי אתה שתקבע אם אתה הוא טוב או לא?

אלא שאומרים שFTN טוב אלא משתמשים חדשים יחסית שלא ראו את FTN בימיו הטובים והם סתם מסתנוורים מהשם

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
129
מעולה

צפה בהודעהsuper123, ב-27.06.2012 - 15:51 PM, אמר:

דניס מי אתה שתקבע אם אתה הוא טוב או לא?

אלא שאומרים שFTN טוב אלא משתמשים חדשים יחסית שלא ראו את FTN בימיו הטובים והם סתם מסתנוורים מהשם

חוץ ממני יש פה עוד איזה 5 שחברים שם שנים שאמרו שהוא לא טוב , גם בשיא פריחתו הוא לא היה הכי טוב ( SCC ו TL היו תמיד בטופ ועכשיו גם FL ו IPT ) .
אתה לא מסכים איתי כי פשוט לא הבנתי את המשפט השני שלך !?

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה
לא נעים לנפץ חלומות.
אני לא ממש אוהב להשתתף בבעד ונגד כיוון שמה שטוב לאחד רע לאחר והפוך.
בתור FTN Hero
שחבר שם שנים, הסתכלתי לכבוד האשכול בהיסטוריה שלי שם.
התברר שהיא ריקה.
המשמעות שלא השתמשתי בחשבון(העלאה/הורדה)ככל הנראה שנה +.
נדמה לי שבדרגה הזאת מוגנים ממחיקת חשבונות מחוסר שימוש.

מקווה שעזרתי להחליט.

:pardon:

super123

super123

משתמש חסום

•  חסומים
  • 328 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
8
רגיל

צפה בהודעהDDD, ב-27.06.2012 - 16:34 PM, אמר:

חוץ ממני יש פה עוד איזה 5 שחברים שם שנים שאמרו שהוא לא טוב , גם בשיא פריחתו הוא לא היה הכי טוב ( SCC ו TL היו תמיד בטופ ועכשיו גם FL ו IPT ) .
אתה לא מסכים איתי כי פשוט לא הבנתי את המשפט השני שלך !?

דיברתי על הרשימה שלך

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים