עבור אל תוכן

WhatCD שנה את הסיסמה שלך!

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1998 הודעות
    • מונה תודות: 106 תודות
63
טוב
כמעט 3 שבועות חלפו מששלחנו את ההודעה הבאה:

לאחרונה, יותר ויותר חשבונות נפרצו עקבסיסמאות חלשות או משותפות. נא מיד להבטיח שהסיסמה שלכם ב- What.CD היא ייחודית ובטוחה. משמעות הדבר היא כי

1. הסיסמה משמשת רק עבור חשבוןWhat.CD שלכם (לא עבוראתרי אינטרנט או שירותים אחרים)

2. היא ארוכה מספיק ומורכבת. אתה יכול להתייחס במדריךזה לקבלת עצות ליצירת סיסמה ייחודית ומאובטחת.

אנו מתנצלים אם כבר שיניתם את הסיסמה, זוהתזכורת האחרונה לשינוי הסיסמה. ישנם עדיין  חשבונות רבים שנפרצים מדי יום.

כדי להמשיך להגן עלחשבונות של משתמשים, הוספנו עוד דרישות מלבד אורך סיסמה בלבד. אנו מבינים כי מדוברבדרך קפדנית מאוד, אבל זה גם יעיל מאוד.

אנחנו לא מכריחים עדכוני סיסמה אבל אנחנומעודדים את כל המשתמשים לעדכן את הסיסמאות שלהם. אתה יכול להזין מחדש את הסיסמה הנוכחיתשלך אם זה כבר עונה על הדרישות החדשות.

כאמור, עם זאת, הדרך הטובה ביותר להבטיח אתאבטחת חשבונך עדיין לא להשתמש באותה סיסמה פעמיים! אם תעדכן את הסיסמה שלך, אנא ודאשהיא ייחודית ל- What.CD.

אני אישית שיניתי אתמול את כל הסיסמאות בכל הטראקרים לסיסמאות ייחודיות 12 תוים עם רישיות גדולות וקטנות , סימבולים ומספרים.. עכשיו אני מרגיש קצת יותר בטוח..

העדפתי ליצור את הסיסמאות שלי לבד, ולא להשתמש בתוכנה לניהול סיסמאות , שהם לא חסינות מפריצה, ראו מקרה lastpass משנה שעברה..

Joker

Joker
  •  צוות לשעבר
  • 1846 הודעות
    • מונה תודות: 137 תודות
108
מעולה
תודה על העידכון .
באמת מומלץ להשתמש בסיסמה בטוחה שכוללת סימנים,אותיות קטנות וגדולות ומספרים .

elil

elil
  •  VIP
  • 2180 הודעות
    • מונה תודות: 204 תודות
145
מעולה
תמונה שפורסמה

petel1

petel1

תורם

•  VIP