עבור אל תוכן

בעיה ביוטורנט

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

kroyzman

kroyzman
  •  חברים רשומים
  • 55 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
יש לי איזה טורנט שכל איזה 10 דקות הוא נותן עדכון לטראקר וזה פשוט מוריד כל פעם את המשתמשים וכמובן את המהירות העלאה\הורדה...

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
מה הכוונה "מוריד כל פעם את המשתמשים" ?
ותיתן יותר פרטים, באיזה קליינט אתה משתמש? מאיזה טראקר הטורנט שמתעדכן כל 10 דקות?

kroyzman

kroyzman
  •  חברים רשומים
  • 55 הודעות
0
רגיל
אני מוריד מfilelist ומשתמש ביו טורנט

והכוונה שכשהוא מעדכן את הטראקר אז הרשימת מעלים מתעדכנת ופשוט עד שהוא מוסיף את המעלים מחדש וזה מגיע למהירות העלאה

טובה הוא כבר מתעדכן מחדש ומפיל את המהירות..

IMAGINE

IMAGINE
  •  צוות לשעבר
  • 1996 הודעות
    • מונה תודות: 105 תודות
62
טוב
אצלי הטראקר FL מתעדכן כל 30 דקות, וגם אם הוא מתעדכן הוא לא מפיל את המעלים.
ניסית לדבר איתם ב- mIRC ?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
מה שאתה אומר לא בהכרח הגיוני, כשהוא עושה Update Tracker הוא לא בהכרח מעדכן את הרשימה של המשתפים / מורידים,
כי זה דבר שהוא עושה תמיד. נכון אולי במקרה שמת לב שגם כשאתה משתף טורנט כלשהו והוא כאילו לא משתף אבל לפעמים
קורה מצב שאתה רואה שהוא מוריד / משתף על איזה 0.5 - 1 קב"ש? אז שם הוא בעצם מוריד / מעלה לטראקר נתונים אודות רשימת משתפים וכדומה.
יכול להיות שבכללי מדובר בהגדרות לא כל כך טובות של היוטורנט. מקווה גם שיש לך יוטורנט עדכני.
אתה יכול גם לנסות לעשות דבר פשוט כדי לבדוק את הטענה שלך... תוריד טורנט על מהירות גבוהה, ואז שאתה רוצה לבדוק תלחץ על הטורנט קליק ימני בעכבר ואז תעשה Update Tracker ידני.
ואז תראה אם המהירות תצנח או לא, תכלס לא אמורה. אולי בכ"ז מדובר בהגדרות..

kroyzman

kroyzman
  •  חברים רשומים
  • 55 הודעות
0
רגיל
כן אני יודע זה  מוזר אבל זה קורה רק בטורנט הזה מהטראקר הזה.. וניסיתי כבר לעדכן ידנית וזה הוריד את המשתפים\מורידים...

וכן יש לי יוטורנט עדכני אז לא יודע אולי הבעיה בטורנט.. אם זה היה בהגדרות זה היה קורה תמיד אז לא יודע..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים